PRAVIDLA - Pravidla o poručování pravidel + Základní pravidla

7. května 2013 v 22:11 | kate |  Pravidla

1) Pravidla o poručování pravidel


Pravidla jsou od toho, aby se porušovali? Tak to teda ne! Jestli teda nechcete dostat pokutu nebo jít třeba i do vězení, více se dočtete v této "kapitole".

1) Každá "kapitola" pravidel má u sebe napsáno, jak je důležitá a podle toho se řídí tresty za jejich porušení. Tresty jsou různé, nejprve dostanete pouze pokutu, poté můžete jít do vězení a až poté vás vyloučíme ze hry, ovšem pokud porušíte nějaké hodně důležité pravidlo, je možné, že přeskočíme nějakou část.
2) Na druhou stranu, pokud se budete chovat slušně celý měsíc a neporušíte žádné pravidlo, dostanete odměnu. Na konci každého měíce proběhne "zúčtování chování" a každému dáme odměnu nebo pokutu podle toho jak se choval.
3) Pokuty jsou tří typů:

a) pokuty, které dostanete hned po porušení pravidla, jsou nejvyšší a jednorázové

b) pokuty, které dostanete na konci měsíce, ale to pouze, pokud se chováte opravdu špatně, jsou nižší

c) pokuty, které platíte ve vězení, jsou nejnižší, ale platíte je každý den třeba i týden nebo měsíc, takže nakonec jsou největší

4) Pokud si nejste jisti, jestli něco můžete udělat, protože je v to v pravidlech divně napsané, tak se na nás nebojte obrátit

2) Základní pravidla


Důležitost: velmi důležitá (pokuty 1.000 - 5.500 MD)

1) NESMÍTE URÁŽET OSTATNÍ HRÁČE ANI JINÉ LIDI NA TOMTO BLOGU!!
2) NESMÍTE POUŽÍVAT SPROSTÁ SLOVA, jasně že vás nebudeme pokutovat za jedno použití slova Blbec nebo něco podobného, ale snažte se i toho vyvarovat.
3) Pokud se ti něco nelíbí, s něčím nesouhlasíš, NAPIŠ TO SLUŠNĚ!!
4) Jedno z opravdu nejdůležitějších pravidel (hrozí rovnou smazání účtu) je VYDÁVÁNÍ SE ZA NĚJAKÉHO JINÉHO HRÁČE!!!!!!! Samozřejmě něco jiného je, pokud vás někdo požádá, abyste se o jeho účet starali, ale musíte to předem nahlásit a to se souhlasem vlastníka účtu, o který se máte starat!!
5) Samozřejmě SE NESMÍTE VYDÁVAT ANI ZA NÁS (ADMINY), nesmíte nikoho napadat a už vůbec ne naším jménem!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.