Pravidla

PRAVIDLA - Ostatní

7. května 2013 v 22:14 | kate

3) Pravidla ohledně Radnice


Důležitost: tak pravidla jsou pravidla, ale v této kapitole jsou obsažené sice typy a návod na hraní

1) Když se zaregistrujete, nečekejte, že budete mít vytvořený účet během pár minut, dá to práci a to i když bychom si toho hned všimli hned, natož když přijdeme třeba až za hodinu, dvě nebo třeba až další den, proto MUSÍTE BÝT TRPĚLIVÍ!!!! Snažíme se to kontrolovat každý den, ale i tak ne vždy máme čas na všechno!! To se netýká pouze registrace, ale třeba i obchodů!

2) To stejné pravidlo platí i o inzerátech, to že je podáte třeba v pondělí a vyřídíme to až v úterý, tak za to se omlouváme, ale prostě to tak je!

4) Pravidla ohledně Školy


Důležitost: tak pravidla jsou pravidla, ale v této kapitole jsou obsažené sice typy a návod na hraní

1) Každý žák i profesor má svou povinnost, ať už učit nebo se učit. Proto každý musí plnit své povinnosti. Samozřejmě bereme ohled na to, že každý z vás má i svůj pravý život a proto, pokud se budete hodiny účastnit až další den, chápeme to, ale na to, abyste se zapsali na účast v hodině, máte 4 dny, jinak jste hodinu neabsolvovali!

2) Každý student má povinnost koupit si pomůcky (pokud chcete všechno samostatně, můžete, ale ve škole zakoupíte balíček, který obsahuje všechno a za výhodnou cenu!). Na každý ročník je potřeba něco jiného, všechno to najdete v seznamu potřeb u registrace!

3) Škola, kterou studujete je střední, poté můžete jít na vysokou (ta by měla být hotova kolem července 2013)… na obě se ale musíte zaregistrovat!

4) Pokud se chcete stát učitelem, je to poměrně dobrá volba, dostává vysoký plat, ale na druhou stanu má mnoho povinností (viz. POVINNOSTI UČITELE)

5) Začátek školního roku je vždy po 2 týdenních prázdninách. Zahájení je velkolepé, je na něm mnoho soutěží, kvízů, zábavy a také zde můžete poznat nějaké své nové spolužáky!

6) Konec školního roku je vždy po 2,5 měsících. Na konci se rozdává vysvědčení, a kdo prospěje s vyznamenáním, tak na toho čeká nějaká ta odměna! Také je vyhlášen nejlepší student celého školního roku, který je velkolepě odměněn!

7) Po konci roku následují 2 týdenní prázdniny, které jsou na odpočinek apod.

8) Se školou se často chodí na exkurze, do divadla apod. a to všechno vám přidává "VZDĚLÁVACÍ BODY", ovšem všechny finance si hradíte sami!!

9) VZDĚLÁVACÍ BODY - to jsou body, které získáváte z různých testů, návštěv muzeí, divadel,…, ale také vám jich moc přidá, pokud chodíte na přednášky!!

10) Přednášky - účast na nich je dobrovolná, ale vřele jí doporučujeme, jelikož vám nejen přidává Vzdělávací body, ale také vám dává zápisky, které můžete zkopírovat a dát si je do wordu či jinam (popř. opsat si je na papír) a z nich se pak píší testy. Přednášky mít k dispozici nebudete, pouze vaši hlavu nebo váš sešit! Jsou tvořeny přes stránku maxsite.cz funkce Návštěvní kniha a učitel má povinnost žákům na cokoliv odpovědět! Svou účast na přednášce ukážete tak, že pod článek s odkazem na přednášku napíšete komentář s tématem "Na této přednášce jsem byl/a"!!!!!

11) Testy - jak často se testy píší, je na učiteli, můžete si napsat 3 za rok anebo klidně můžete psát každou hodinu! Opravuje je učitel a známky poté zašle nám a my je zveřejníme! Formy testy jsou různé… buď může vytvořit přes stránku maxsite.cz kvíz, nebo to prostě odešle všem na e-mail…. Je to jedno. Na napsání testu máte 5 dní, a pokud do té doby test nenapíšete, máte za 5 (pokud jste nemocní, tak i ho musíte napsat poté co přijdete)

12) Povinné předměty - tyto předměty jsou povinné a každý ze studentů je studuje ať už chodí na přednášky nebo ne. Testy z něho psát musíte!!

13) Nepovinné předměty - tyto předměty jsou dobrovolné, ale pouze pro ty, co se nepřihlásili, ti žáci, kteří se přihlásí, musí určitý ročník určitý předmět studovat a psát z něho testy! Na tyto předměty se můžete přihlásit kdykoliv, ale můžete na ně chodit až na začátku dalšího roku (školního)!! Odhlásit si je můžete na konci školního roku!!

14) Ředitelky - jsme to my (adminky). Máme nejvyšší rozhodnutí ať už o trestech pro žáky a podobně.

15) Kázeňské tresty - Tyto tresty jsou ŘEDITELSKÁ nebo TŘÍDNÍ DUTKA či NAPOMENUTÍ!! Můžete je získat, pokud často porušujete pravidla týkajících se školy!

16) Pedagogické rady - zde diskutují učitelé spolu s alespoň jednou ředitelkou o chování žáků a o možných kázeňských tretů.


POVINNOSTI STUDENTŮ

1) Získávat vzdělávací body - na přednáškách, v divadlech, při testech,…. - na konci roku projdete pouze s určitým počtem VB

2) Chodit na přednášky - není to úplně povinné, ale musíte přednášku z každého předmětu navštívit alespoň 1x do roka (školního)

3) Psát testy - na rozdíl od přednášek jsou testy povinné!!!!!!! Pokud si ho do 5 dnů nenapíšete, máte za 5!! Učitel je ale povinen vám je hlásit předem alespoň 2 dny, a pokud víte, že nebudete moct, můžete se mu omluvit a napíšete si to potom!!!

4) Musíte nosit všechny pomůcky!! Když i je koupíte a máte je v inventáři, je to počítáno, jako že je nosíte!

5) Psát si poznámky, není to povinné, ale přednáška je vždy zveřejněna pouze na 5 dní a poté zmizí a vy z ní nebudete moct čerpat, ale ze sešitu ano!

POVINNOSTI UČITELŮ

1) Vyučovat - na začátku školního roku se vytvoří rozvrh a tím se řídíte, ale vždy alespoň 1-2 dny dopředu nám vždy pošlete odkaz na přednášku, kterou mi na určitou hodinu a den přednastavíme pro žáky (vytvořte jí na maxsite.cz).

2) Dávat testy - každý učitel má povinnost dát žákům alespoň 2x do roka! Také je samozřejmě musíte i opravit a známky nám poté zašlete a my je zveřejníme! Formy testů jsou různé… buď můžete vytvořit přes stránku maxsite.cz kvíz, nebo to prostě odešlete všem na e-mail…. Je to jedno. Testy musíte žákům hlásit alespoň 2 dny dopředu a poté mají žáci na napsání testu 5 dnů!!!

3) Domácí úkoly - Učitel má pravomoc rozdávat domácí úkoly a to tak, že je vždy oznámí na konci hodiny… můžete je klidně známkovat a nemusíte, je to na vás!

4) Jednou za půl roku (opravdového) byste se měli účastnit pedagogické rady, i když nemusíte, ale dozvíte se tam novinky a taky se tam můžete potkat s jinými učiteli.5) Pravidla ohledně Obchodního střediska


Důležitost: tak pravidla jsou pravidla, ale v této kapitole jsou obsažené sice typy a návod na hraní

1) Chcete-li něco koupit, musíte pod článek napsat co si chcete koupit, kolik kusů chcete, vaše jméno a příjmení!!

2) Není to ihned, ne vždy to máme hned hotový, proto musíte chvilku vydržet (někdy třeba i den), protože to není zrovna nejlehčí!

3) Pokud chcete něco prodat, můžete buď v inzerátech nebo to prostě prodáte, ale pouze za polovinu kupní ceny, ale je to téměř hned!

6) Pravidla ohledně Ošetřovny


Důležitost: tak pravidla jsou pravidla, ale v této kapitole jsou obsažené sice typy a návod na hraní

1) Každý z hráčů, který má zvíře MUSÍ dát alespoň 2x do roka zvíře na preventivní prohlídku, jinak mu brzy zemře!

2) I o sebe se musíte starat!! Měli byste chodit na prohlídky po každém tvrdším boji!

3) Léky, vitamíny a lektvary nejsou zadarmo, ale nejsou ani šíleně drahé a navíc pokud je opravdu potřebujete (nebo vaše zvíře) a je to k nevyhnutí, tak máte právo po řízení (po nás) vyžadovat jako od pojišťovny, abychom vám to alespoň z poloviny hradili!!

PRAVIDLA - Pravidla o poručování pravidel + Základní pravidla

7. května 2013 v 22:11 | kate

1) Pravidla o poručování pravidel


Pravidla jsou od toho, aby se porušovali? Tak to teda ne! Jestli teda nechcete dostat pokutu nebo jít třeba i do vězení, více se dočtete v této "kapitole".

1) Každá "kapitola" pravidel má u sebe napsáno, jak je důležitá a podle toho se řídí tresty za jejich porušení. Tresty jsou různé, nejprve dostanete pouze pokutu, poté můžete jít do vězení a až poté vás vyloučíme ze hry, ovšem pokud porušíte nějaké hodně důležité pravidlo, je možné, že přeskočíme nějakou část.
2) Na druhou stranu, pokud se budete chovat slušně celý měsíc a neporušíte žádné pravidlo, dostanete odměnu. Na konci každého měíce proběhne "zúčtování chování" a každému dáme odměnu nebo pokutu podle toho jak se choval.
3) Pokuty jsou tří typů:

a) pokuty, které dostanete hned po porušení pravidla, jsou nejvyšší a jednorázové

b) pokuty, které dostanete na konci měsíce, ale to pouze, pokud se chováte opravdu špatně, jsou nižší

c) pokuty, které platíte ve vězení, jsou nejnižší, ale platíte je každý den třeba i týden nebo měsíc, takže nakonec jsou největší

4) Pokud si nejste jisti, jestli něco můžete udělat, protože je v to v pravidlech divně napsané, tak se na nás nebojte obrátit

2) Základní pravidla


Důležitost: velmi důležitá (pokuty 1.000 - 5.500 MD)

1) NESMÍTE URÁŽET OSTATNÍ HRÁČE ANI JINÉ LIDI NA TOMTO BLOGU!!
2) NESMÍTE POUŽÍVAT SPROSTÁ SLOVA, jasně že vás nebudeme pokutovat za jedno použití slova Blbec nebo něco podobného, ale snažte se i toho vyvarovat.
3) Pokud se ti něco nelíbí, s něčím nesouhlasíš, NAPIŠ TO SLUŠNĚ!!
4) Jedno z opravdu nejdůležitějších pravidel (hrozí rovnou smazání účtu) je VYDÁVÁNÍ SE ZA NĚJAKÉHO JINÉHO HRÁČE!!!!!!! Samozřejmě něco jiného je, pokud vás někdo požádá, abyste se o jeho účet starali, ale musíte to předem nahlásit a to se souhlasem vlastníka účtu, o který se máte starat!!
5) Samozřejmě SE NESMÍTE VYDÁVAT ANI ZA NÁS (ADMINY), nesmíte nikoho napadat a už vůbec ne naším jménem!!!!
 
 

Reklama